Ankara Kartvizit

Müşteri Deneyimi


"Yıllardır yaşamış olduğumuz ticaret hayatımızda bizleri mükemmel tasarım ve reklam çalışmaları ile destekleyen Ankara Kartvizit'e disiplinli Çalışmasından dolayı teşekkür ederiz. Her firmanin bir kez olsa denemesi taraftarıyım memnun Kalınacak bir firma olduğunu Açık yüreklilikle belirtiniz."

Bülent AVCI
------

"Tasarımları özenli ve yaratıcı. Yapılan işler de çok kaliteli. Tasarımın oluşturulmasının uzun sürmesi haricinde gerçekten verdikleri hizmet başarılı."

Başak BAŞAR
------


"arkadaslar kesinlik tavsiye edebileceğim bir firma hiçbir şekilde sıkıntı yasamazsınız sahibide çok değerli bir insan biz kendi firmamız olarak çok memnunuz "

Raşit ÇELİK
------


"Ellerinize, emeklerinize, zihninize, fikirlerinize sağlık. Firmama yaptığınız ve Googlede 1.Sıraya çıkardığınız web sitesi, katalog çalışmanız, kartvizit, antetli gibi kurumsal tasarımlarınızla verdiğiniz hizmetler neticesinde gücüme güç kattınız. Kuruşuna kadar hakediyorsunuz aldığınız parayı."

Barbaros GÜNEY
------


"Aldıkları işi kusursuz ve zamanında yaptıkları için Ankara kartvizite çok çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum."

Aslı ÖZ
------


"ANKARA KARTVİZİT, Gerçek anlamda iş ortağınız olabilecek bir firma,Baskı ile ilgili ne tür ihtiyacınız olursa olsun, kaliteli profesyonel ve uygun fiyatlarla çalışabileceğiniz,Güler yüzlü samimi ve içten yaklaşımları ile görüşebileceğiniz personeller Size her konuda yardımcı olacaklardır.
Ankara Kartvizite Başarılar diliyoruz.
"

Havalandırma Çarşısı
------


"Yaklaşık 4 yıldır bu firmayla çalışıyorum. Bugüne kadar gerek iş ve fiyat kaliteleri, gerekse güleryüzlü yaklaşımları ile kesinlikle tavsiye edebileceğim bir işletme. Kartvizit, afiş ve her türlü basım işlerinizde Ankara Kartvizitle görüşmeden karar vermeyin derim.."

A.Bora YAZICI
------


"Önce kartvizit için çalışmaya başladığım Ankara Kartvizit firmasıyla broşür katalog ve web sitesi üzerine çalışmalarımız oldu.Tasarımı hizmeti ve kalitesiyle memnun kaldığım bir firmadır.Halen çalıştığım bir çözüm ortağım olarak hizmet vermektedirler.Kendilerine teşekkür ediyorum."

Ankara Akademi Sanat
------


"Katalog ve fotoğraf çekimi için kendilerine ulaşmıştım. Güleryüzlü personel ve ilgi alakadan doayı tasarım ve baskıyı kendilerine vermeyi uygun gördük. Gerek baskı kalitesi, gerek tasarımdaki özenleri ve gerekse fiyat husunuda müşteri dostu bir firma…."

Zeynep SORGUN
------


"Ankara Kartvizit'in sahibi Murat Bey ile yıllardır çalışıyorum. İşinin arkasında duran, yaptığı işi sahiplenen birisidir. Kaliteli işler çıkarıyor."

Mehmet Ali DEMİRCİ
------

 

"İlk kartvizitimi yaptırdığım zamandan itibaren kendileriyle çalışmaktayım. Sonuç odaklı, ilgi çekici ve kaliteli işler çıkartıyorlar. Teşekkür ediyorum."

M.S. KANBER
------

 

"Biz firma olarak ticaret yapacağımız firmalarda ve kişilerde önce güven ilkesiyle hareket ettik. Ankara kartvizit bu ilkemizin en güzel örneğidir. Ankara kartvizite güvenilir bir firma olduğu için teşekkür eder bu güzel vasfını hiç bir zaman kaybetmemesini dileriz."

Serdar YILMAZ
------

 

"Malum Basılı malzeme yaptırmak önemli bir konu. Daha önemlisi de onun tasarım ve baskısını yapacak sanatkar. Birçok yerden dilim yandığı için temkinli yanaştığım Ankara kartvizit mükemmel hizmeti ve yaklaşımları ile firmamı kendilerine bağladı. Sonuna kadar tavsiye edebileceğim bir işletme.Teşekkürler Ankara Kartvizit..."

Tamer SEÇKİN
------ 

Müşteri Deneyimi